Rowerowy świat firmy Force

Force logo

Firma Force to czeskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją wysokiej jakości części i akcesoriów rowerowych, a także licznych komponentów dla rowerzystów, w szczególności odzieży. Force zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników na polskim rynku w branży rowerowej. Atutem tego przedsiębiorstwa jest nieustanny rozwój i ciągłe rozbudowywanie swojej oferty handlowej o nowe propozycje dla cyklistów. Warto również nadmienić, że oferta firmy Force kierowana jest praktycznie do wszystkich grup rowerzystów. Jej dodatkowym atutem jest proponowanie rozwiązań wysokiej jakości, za przystępną cenę. Force dostępny jest w 46 sklepach w całej Polsce (portal.bikeworld.pl).

Firma rowerowa Force przygotowała również wiele nowych odsłon na początek 2017 roku, w tym odzież kolarską dedykowaną w większości kolarzom szosowym oraz ścigającym się w maratonach MTB oraz wyścigach XC. Modele proponowane przez Force stawiają głównie na obcisły krój, praktyczne kieszonki, a także dobrą jakość wykonania. Jedną z propozycji jest bluza kolarska Force Lux, która przeznaczona jest do jazdy w nieco chłodniejsza dni. Jej krój to klasyczna wersja z trzema kieszonkami znajdującymi się na plecach oraz zapięcie na pełen zamek. Dbałość o bezpieczeństwo rowerzystów zapewniają odblaskowe wstawki, a także ostry, żółty kolor. Kolejną odzieżową propozycją jest kurtka rowerowa Force X80, która przeznaczona jest na bardzo niskie temperatury. Do jej produkcji wykorzystano połączenie materiałów Softshell oraz SuperRoubaix, które zapewniają doskonała ochronę zarówno przed wilgocią jak i wiatrem. Kurtka posiada dopasowany krój, występuje w jaskrawej wersji kolorystycznej, przez co zwiększa widoczność rowerzysty. Dodatkowo wyposażona jest w cztery kieszonki umieszczone na plecach (jedna z nich zapinana jest na zamek). Model Force X80 posiada silikonowy pasek u dołu kurtki, który zapobiega podwijaniu się, a także specjalną tasiemkę przeznaczoną do zawieszania okularów (portal.bikeworld.pl)

Firma Force wśród swoich premier na 2017 rok przedstawiła również plecak sportowy – Force Pilot, który stanowi propozycję najwyższej jakości produktu za atrakcyjną cenę. Całkowita pojemność plecaka wynosi 10 litrów. Wewnątrz znajduje się uchwyt na bukłak o pojemności ok. 3 litrów. Plecak wyposażony jest w odblask, a także specjalne kieszenie na telefon i klucze. Warte uwagi są szelki, które wykonane zostały z przewiewnej siateczki. Plecak ma możliwość zapięcia w pasie i w klatce piersiowej. Atutem prezentowanego modelu jest bardzo niska waga (zaledwie 456 gramów) (phavi.targikielce.pl).